Svarstote, kokių priemonių galėtumėte imtis, kad būtų galima efektyviau sumažinti savo skolinius įsipareigojimus ir finansinių įsipareigojimų naštą? Jei taip, tuomet jums tiesiog būtinas paskolų refinansavimas, kuris gali palengvinti jūsų sudėtingai susiklosčiusią asmeninę finansinę padėtį.

Jeigu pastaruoju metu nesidomėjote būsto, automobilio ar kito ilgalaikio kredito sudarymų galite nežinoti apie pasikeitusias taisykles įsigaliojusias nuo šių metų vasaros. Jeigu jums kredito įstaigos vadybininkas ar administratorius pasiūlys ir tiesiog reikalaus kad papildomai turite pasirašyti gyvybės draudimo ar papildomą investavimo sutartį, žinokite kad tai yra neteisėtą ir tai galima apskųsti.

Kreditai grynaisiais

Skolinimasis iš bankų, greitųjų kreditų bendrovių ar artimųjų šiuo metu yra įprastas ir nebegąsdina lietuvių, nors dar ne taip seniai buvo jaučiamos įvairios baimės ir nuogąstavimai. Paskolos būstui, remontui, automobiliui, atostogoms ar kasdienėms išlaidoms suprantamos kaip asmeninio biudžeto planavimo ir valdymo įrankiai. Besidomintiems galimybe pasinaudoti greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis pateikiamas tokių paskolų privalumų ir trūkumų sąrašas.

Greiti pinigai

Perkantys naują automobilį su paskola dažnai susiduria su dilema - paskolą imti ilgesniam laikui ir susimažinti įmokas ar mokėti didesnes periodines įmokas ir greičiau išsimokėti? Ir vienas ir kitas sprendimas turi savų pliusų ir minusų. GreitesnisKreditas.lt pabandys išnagrinėti detaliau situaciją ir patarti kaip elgtis su paskola automobiliui.

Senas posakis byloje, kad „pinigai uždirba pinigus“, paprasčiau tariant, tam, kad uždirbti visada reikalingas pradinis investicinis kapitalas. Atsiradus pradiniam kapitalui reikia jį tinkamai įdarbinti. Vieni žmonės kuria savo verslą, kiti pinigus laiko banke ar skolina. Šiuo metu veikia daugybė įmonių siūlančių paskolas internetu, keletą jų rasti galite svetainėj www.kreditus.lt, matome, kad įmonės skolina skirtingomis sąlygomis, bet jas visas vienyja vienas tikslas – įdarbinti pinigus.

Šiuo metu pasaulinės tendencijos yra tokios, kad siekiant skatinti vartojimą ir greičiau išlipti iš finansų krizės, yra itin pigiai dalinamos paskolos bankuose. Tai pajuto ir dažnas būsto paskolą turintis tautietis. Tokių mažų palūkanų už būstą ja nebuvo tikrai senai. Tiesa verta paminėti, kad paskolos litais kiek pabrango. Tačiau visi tie, kas palūkanas moka atsižvelgiant į Europos centrinio banko (ECB) sprendimus, gali džiūgauti.

skolinasi

Būtent dabar yra itin tinkamas metas imti kreditus ir plėtoti savo verslą ar iš banko gautą paskolą investuoti į vertybinius popierius. Taip elgiasi dažnas verslininkas. Pigūs pinigai leidžia tikėtis geros investicinės grąžos, jei tik pavyks juos įdarbinti. Šiuo metu verta pirkti gamybinę įranga, statyti naujas gamyklas ir vystyti kitas panašias veiklas. Ne išimtis yra ir greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės. Vieša paslaptis, kad iš greitųjų kreditų įmonių skolintis kainuoja kur kas daugiau nei iš komercinių bankų. Tačiau šios įmonės savo klientus pritraukia tuo, jog paskolas gali suteikti itin operatyviai, nereikalaujant atvykimo į bendrovės būstinę ir dokumentų įforminimo. Viskas yra atliekama internetu, o antrai paskolai gauti pakanka išsiųsti trumpąją sms žinutę ir pinigai per 15 minučių pasieks prašančiojo banko sąskaitą.

Neseniai didelių diskusijų visuomenėje sukėlė tas faktas, kad vienas Lietuvoje veikianti greitųjų kreditų įmonė gavo kreditą iš Europos plėtros fondo. Tačiau tai suprantamas žingsnis, juk verslas turi plėstis, o tam, kad būtų optimizuoti kaštai, reikia ieškoti pigiausio finansavimo šaltinio. Paskola iš Europinių fondų yra suteikiama dar geresnėmis sąlygomis nei iš komercinių bankų ar kredito unijų. Tam, kad gauti paskolą iš Europinių lėšų reikia atitikti visą eilę papildomų reikalavimų. Verslas dažnai teigia, jog skolintis brangesnėmis palūkanomis iš komercinių bankų yra naudingiau, nes išvengiama daugybės biurokratijai skirtų darbo valandų.

Kaip jau galėjote suprasti iš aukščiau išvardintų argumentų - įdarbinti galima ne tik nuosavą, bet ir skolintą kapitalą. Tam, kad uždirbti iš paskolos, reikia, kad pastaroji būtų gauta mažesniais procentais nei yra gaunama investicinė grąža. Tokiu būdu skirtumas yra pelnas. Tai leidžia išlošti visoms trims šalims - kreditoriui, debitoriui verlsui į kurio vertybinius popierius ar investicinius projektus buvo investuoti pinigai. Greitesniskreditas.lt nori priminti, kad investuojant skolintus pinigus rizika yra nepalyginamai didesnė, todėl gerai apsvarstykite visus "už ir prieš" ir tik tada investuokite skolintą kapitalą.